آخرین مهلت ثبت نام:
آخرین مهلت ارسال مقاله: 20 بهمن 1397
تاریخ برگزاری: 15 اسفند 1397
برگزار کنندگان: دانشگاه جیرفت
حامیان: دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جیرفت، مجتمع آموزش عالی بم، فرمانداری شهرستان جیرفت، سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی جنوب کرمان، سازمان تعاون روستایی جنوب کرمان، شرکت کشت و صنعت جیرفت، سیویلیکا، بانک تجارت، پژوهشکده فناوری تولیدات گیاهی، سازمان حفاظت محیط زیست، مرکز مطالعات و همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
روزشمار همایش:
  • تاریخ برگزاری: -44 روز مانده
  • آغاز دریافت مقالات: -148 روز مانده
  • آخرین مهلت ارسال مقاله: -69 روز مانده
هزینه ثبت نام در همایش
هزینه های ثبت نام در همایش:
 
1- ثبت نام بدون ارائه مقاله (دانشجو و غیر دانشجو) : 160 هزار تومان
2- ثبت نام با مقاله (دانشجو): تا دو مقاله 160 هزار تومان، برای مقالات سوم به بعد 40 هزار تومان به ازای هر مقاله
3- ثبت نام با مقاله (غیر دانشجو): تا دو مقاله 220 هزار تومان، برای مقالات سوم به بعد 40 هزار تومان به ازای هر مقاله
 
 
 
نویسندگان محترمی که مقالات آنها مورد پذیرش قرار گرفته است، لازم است پس از پرداخت هزینه ثبت نام به شماره حساب 2295002711 بانک تجارت به نام درآمدهای پژوهشی دانشگاه جیرفت، تصویر فیش واریزی را به ایمیل همایش ارسال نمایند و در روز همایش اصل فیش واریزی را با خود به همراه داشته باشند.
ایمیل همایش: conf.agri97@ujiroft.ac.ir
 
 
به اطلاع نویسندگان محترمی که مقاله آنها مورد پذیرش قطعی قرار گرفته است می رساند آخرین مهلت پرداخت هزینه شرکت در همایش، 25 بهمن می باشد. برای آن دسته از مقالاتی که هنوز تعیین تکلیف نشده اند، یک مهلت سه روزه بعد از پذیرش قطعی برای پرداخت هزینه در نظر گرفته شده است. بدیهی است مقالات پذیرفته شده ای که هزینه ثبتنام آنها در موعد مقرر صورت نگیرد، پذیرش آنها کان لم یکن تلقی می گردد.